گزارش یک آدم ربایی از گابریل گارسیا مارکز کدمحصول : product_2640

_328511713
وضعیت محصول :
قابل تهیه
110,000 ریال قیــمت محصول :
Out of stock
وزن محــــصول :
600 g
in stock
+

مشخصات

علم
گابریل گارسیا مارکز
کیومرث پارسای
رقعی

توضیحات این محصول

کتاب گزارش یک آدم ربایی از گابریل گارسیا مارکز ترجمه کیومرث پارسای در بانک کتاب ایرانیان برای اولین بار ثبت شد,خرید کتاب گزارش یک آدم ربایی را به صورت آنلاین انجام دهید.
شادی عشق برای این ساخته نشده است که با لالایی اش به خواب روی، بلکه برای این است که باز هم به مبارزه ادامه دهی ...
قدرت همانند عشق، دارای دو لبه است:
انسان قدرت را به کار میگیرد و قدرت انسان را.
قدرت، وضعیتی لذت بخش ایجاد میکند که راه را برای بلند پروازی هموار می کند و در عین حال گاه موجب سقوط نیز می شود. قدرت میتواند تنها با عشق آرمانی که انسان همواره به دنبال دستیابی به آن است، قابل قیاس باشد، عشقی که فرا می خواند و سپس می رهاند. کسانی که در جستجوی قدرت هستند، هر چه به آن نزدیکتر می شوند، بیشتر آن را دست نیافتنی می بینند....

عدم اعتماد عمومی به دولت هیچ ارتباطی به شکست سیاسی نداشت!
بلکه بیشتر به دلیل بدنامی سازمانهای امنیتی بود و مطبوعات جهانی و سازمان حقوق بشر بین المللی نیز حملات خود را متوجه آنها می کردند.
در حالیکه پابلو اسکوبار ناگهان دارای چنان محبوبیتی شد که حتی چریکها نیز در بهترین دوره مبارزات خود از آن بی بهره بودند!
کار بجایی رسید که مردم دروغهای تحویلیها را بیشتر از حقایق دولت باور داشتند...

این کتاب برنده جایزه ادبیات نوبل که در ژانر غیر داستانی نوشته شده است، ماجرای واقعی ربودن، زندانی‌کردن و در نهایت رهاکردن تعدادی از چهره‌های سرشناس کلمبیا در اوایل دههٔ ۱۹۹۰ توسط کارتل مدلین را روایت می‌کند.
مارکز در مقدمه چنین می‌گوید: ماروخا پاچون و شوهرش آلبرتو وی باميزار در اكتبر 1993 به من پيشنهاد كردند درباره شش ماه ربايش ماروخا و تلاش‌های سرسختانه آلبرتو برای آزادی او، كتابی بنويسم. طرح نخست به پايان رسيده بود كه فهميدم اين آدم‌ربايی را نمی‌توان جدا از ديگر موارد آدم‌ربايب كه همزمان در كشور روی داده بود، مورد بررسی قرار داد.
مارکز این کتاب را براساس مصاحبه با افراد تنظیم کرده است. کتاب داستان گروگانگيری ۹ روزنامه نگار توسط پابلو اسكوبار را روايت می‌كند. روزنامه نگارانی كه البته دليل انتخاب آنها هم كاملا آشكار است؛ نزديكی به مواضع رييس جمهور. در ميان گروگانها دختر رييس جمهور سابق هم حضور دارد كه تقديرش را نهايتا مرگ رقم می‌زند و ديگرانی از نزديكان رييس جمهور و دولت.
گروه کارتل مدلین یکی از خطرناک ترین و ثروتمندترین کارتل های مواد مخدر جهان بود که توسط پابلو اسکوبار رهبری می شد. سرمایه خالص رهبر این گروه ۳۰ میلیارد دلار بود.
او برای تسلیم خود شرایطی گذاشته و برای آنکه دولت را تحت فشار قرار دهد دست به این گروگان‌گیری زده است.

نظرات کاربران
تصویر امنیتی
کد امنیتی را در زیر وارد کنید
شماره کارت
6395991145733515
شماره حساب
010340500842126
شماره شبا ملی
IR580520000010340500842126
بنام آقای محمد صادقی Mohammad Sadeghi