تحویل اکسپرس

پست اکسپرس در واقع نوعی از خدمات پست است که دارای مزایا و شرایط ویژه ای است. این نوع از راه های نقل و انتقال مرسولات پستی به دلیل داشتن آپشن ها و ویژگی هایی که دارد توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

 پست اکسپرس همچنین در سطح بین المللی نیز به شدت مورد توجه قرار گرفته و افراد برای ارسال بسته های خود به خارج از کشور از این نوع پست استفاده می کنند. اما این نوع از روش انتقال بسته های بسته دقیقا چیست و چه مزایایی دارد ؟ پست اکسپرس انتقال مرسولات پستی را در زمان کم و با بیمه کامل و محافظت ویژه انجام می دهد.

در واقع این نوع از پست در قبال بسته پستی مسئولیت بیشتری دارد و با دریافت هزینه بسته ها را با توجه به نوع آنها تحت شرایط ویژه جا به جا می کند. همچنین یکی دیگر از نکات مهمی که در مورد پست اکسپرس باید به آن توجه کرد زمان ارسال و رسیدن بسته به مقصد است.

در پست های عادی و حتی پیشتاز، مدت زمان دریافت محصولات بین ۳ تا ۵ روز کاری است (در پست های داخل). اما در این نوع پست با پرداخت هزینه زمان رسیدن بسته حداقل ۲۴ ساعت می باشد.

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از پست اکسپرس جدید بودن روش های انتقال است. در این نوع پست بدون در نظر گرفتن محدودیت هایی که ممکن است در ارسال های عادی باشد، مرسوله پستی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بسته بندی حفاظت شده به مقصد می رسد.

روش های ارسال:

1- خدمات پست پیشتاز: درصورتی که به صورت تلفنی و از طریق سایت ثبت سفارش کرده اید، مرسوله های پستی برای شهرستان از طریق پست پیشتاز ارسال می شود که طی 3 تا 5 روز کاری مرسوله به دست مشتری می رسد و هزینه آن از طریق ثبت سفارش تلفنی 35 هزار تومان و از طریق ثبت سفارش در سایت ۱۵ هزار تومان می باشد.

۲- پیک موتوری: سفارش ها چه به صورت تلفنی و چه از طریق سایت در محدوده تهران از طریق پیک موتوری ارسال می شود.

اگر سفارش مشتری در همان روزی که ثبت سفارش کرده است ارسال شود با توجه به مصوبه شرکت هزینه ارسال 35 هزار تومان می شود و اگر مشتری ارسال سفارش خود را به روز بعد موکول کند هزینه ارسال 20 هزار تومان می شود.

ثبت سفارش به صورت تلفنی: 02166401004 – 02166424211

ثبت سفارش از طریق سایت: www.bankketab.com