۰

ایا بانک کتاب همه کتابها را ارسال می کند؟

بله,بزرگترین ویژگی بانک کتاب ایرانیان این است که در تمامی شاخه های درسی مدرسه, کمک درسی, کنکوری, دانشگاهی (تمام رشته ها و مقاطع) ,عمومی,کتب هنری, کتب نفیس و... فعالیت می کند.با توجه به اینکه میدان انقلاب تهران تنها عرضه کننده جامع کالاهای صنعت کتاب و محصولات مربوطه است، تهیه اقلام موردنظر مشتریان خصوصا خریداران شهرستانی بسیار دشوار است و هزینه های گزافی را به مشتری تحمیل می کند. وجود نداشتن منابع اطلاعاتی جامع و بروز باعث شده پیدا کردن اطلاعات کتاب (عنوان-مولف-ناشر) از طرفی و جمع آوری آنها از ناشران پراکنده از طرف دیگر با دشواری صورت گیرد , اما بانک کتاب ایرانیان هر کتابی از هر ناشری که بخواهید تهیه کرده و در کمترین زمان برای شما ارسال می نماید.

در صورتی که کتاب در سایت نبود چیکار کنیم؟

می توانید به صورت تلفنی سفارش دهید.

تهران:66401004_021

شهرستانها: 88944299_021

سفارش اینترنتی سریعتر ارسال می شود یا تلفنی؟

سفارش اینترنتی,چون از نظر سیستم فعالیت بانک کتاب ایرانیان از اولویت بالاتری برخوردار است.

چرا بانک کتاب ایرانیان؟

چون متقاضیان بدنبال راههای ساده تری برای تهیه کتابهای خود هستند پس بانک کتاب ایرانیان تمام همت خود را به کار بسته تا بتواند سریع ترین،قوی ترین و جامع ترین شبکه توزیع کتاب را در اختیار مردم قرار دهد و با خدمات متمایز نسبت به رقبا سهولت در تهیه کتاب را فراهم آورد.اگر وقت برای شما گرانبهاست ,روش نوین تهیه کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا دسترسی به خدمات ارائه شده از سوی بانک کتاب ایرانیان فقط از روی سایت امکان پذیر است؟

بانک کتاب ایرانیان به دو سیستم فروش اینترنتی و فروش تلفنی مجهز است که فروش تلفنی منحصرا برای کاربران تهرانی تعبیه گردیده، اما بانک کتاب ایرانیان در سطح گسترده تر جوابگوی متقاضیان سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد.

آیا برای ثبت سفارش حتما باید روی سایت ثبت نام انجام داد؟ حتما باید ایمیل داشته باشم؟

صرف نظر از سفارشات تلفنی که با شماره های 02166401004 / 02188944298 / 02188944299 در موسسه ی بانک کتاب ایرانیان رسیدگی می شود، بقیه سفارشات بایستی حتما روی سایت بانک کتاب ایرانیان ثبت گردد و همه مراحل سفارش و مدت زمان مشخص شده طی شود.(بانک کتاب سعی کرده نحوه سفارش روی سایت را بسیار راحت و سریع تعبیه کند که حتی کاربرانی که عادت به خرید اینترنتی ندارند نیز بتوانند سریع و براحتی ثبت سفارش کنند.)

داشتن ایمیل فعال جهت ثبت سفارش روی سایت الزامی است.

آیا هزینه سفارش را فقط از طریق رمز دوم(خرید اینترنتی) می توان پرداخت؟ آیا می توان هزینه را در هنگام تحویل کتاب پرداخت کرد؟

فقط سفارشات تلفنی که بصورت پیک در سطح تهران انجام می پذیرد به شکل پرداخت در محل امکان پذیر است اما برای پرداخت هزینه سفارش روی سایت باید از طریق درگاه اینترنتی انجام شود.

آیا قیمت کتابهای روی سایت همان قیمت پشت جلد است؟

کلیه محصولات عرضه شده در سایت بانک کتاب ایرانیان  با قیمت پشت جلد بفروش میرسد و بانک کتاب ایرانیان هیچ دخل و تصرفی در قیمت کتابها ندارد.

نحوه رسیدگی به سفارشات به چه ترتیبی است؟

سفارشات پس از قرار دادن کالاهای درخواستی در سبد خرید و طی مراحل سفارش و پرداخت در مرحله رسیدگی قرار می گیرد.

کالاهای درخواستی طی یک تا دو روز کاری تهیه می شود و (اگر تهیه کتاب ها بیشتر از دو روز زمان لازم داشته باشد مسئولین مربوطه با شما تماس گرفته و شما را در اطلاع آن قرار می دهند)

به این ترتیب سفارش در مرحله ارسال قرار می گیرد که بسته به نحوی ارسالی که شما انتخاب کرده اید طی یک تا چهار روز کاری به دستتان می رسد. (در تهران سفارشات تلفنی کمتر از 12 ساعت بدست مشتری می رسد)

آیا قیمت کتاب ها پس از ثبت سفارش تغییر می کند؟

ممکن است ناشر تصمیم به افزایش قیمت کتاب گرفته باشد که این موضوع قبل از ارسال به اطلاع شما خواهد رسید.

انصراف از سفارش به چه شکلی صورت می گیرد؟

تا قبل از تأیید سفارش می توان سفارش را کنسل کرد.اما بعد از پرداخت مبلغ امکان استرداد سفارش و برگرداندن مبلغ وجود ندارد.

اگر در زمان تحویل بسته پستی کسی درآدرس نباشد چه اتفاقی می افتد؟

پیک موتوری در تهران یک بار و مأمور پست در شهرستان ها 2 بار به آدرس مراجعه می کند, در صورت عدم حضور مشتریان ساکن شهر تهران مجددا هماهنگ می گردد و بسته ارسال می شود ( هزینه پیک به عهده مشتری می باشد) و در شهرستان ها به اداره پست شهرستان خود مراجعه نمایند.

fhk; ;jhf

شماره کارت
6219861030390552
شماره حساب
۸۰۲۸۰۰۴۱۰۹۶۴۲۱
شماره شبا ملی
IR190560080280004109642001
بنام آقای محمد صادقی Mohammad Sadeghi
سفارش سریع کتاب